Коледж — це місце, де народжується особистість, громадянин, майбутній фахівець, майбутній фахівець, дослідник!
Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету -це заклад фахової передвищої освіти, який забеспечує професійну освіту, формує практичні навички, етапна підготовка фахових молодших бакалаврів  за системою коледж-університет.                                
Кожного року Коледж МГУ випускає зі своїх стін молодих спеціалістів для різних галузей та які мають можливість продовжити навчання на 3 курсі Міжнародного гуманітарного університету, гостинно відкриваючи двері новим студентам. Вони його основне багатство, той лакмусовий папірець, що визначає результати діяльності закладу та роботу колективу викладачів.

Навчатися в коледжі нелегко, але дуже цікаво. Нелегко, бо це вимагає значного часу та уваги та одночасне вивчення загальноосвітніх та професійних предметів. Отримання фахової освіти  формує подальший життєвий шлях, професійних навичок та впливає на якість та зростання особистості. 

Дякуючи талановитим і завзятим викладачам, життя студентів нашого коледжу це не тільки навчання, а й активне громадське та культурне життя, зустрічі, різноманітні заходи, яскраві події, безліч можливостей та перспектив, участь в різних конкурсах та олімпіадах. 

В коледжі звертають значну увагу на всебічний розвиток студентів, створюють для цього умови. Конференції, олімпіади з навчальних дисциплін, дебати в різноманітних форматах, художня самодіяльність — це далеко не все, де може проявити себе кожен. 

В стінах коледжу студенти роблять перші кроки до наукової діяльності. Вони успішно беруть участь у науково-практичних семінарах, конференціях. Приділяється велика увага вивченню іноземних мов, студенти поглибленно вивчають дві іноземні мови та приймають участь в прослуховуванні лекцій на англійській мові. Завдяки сучасній матеріально-технічній базі кожний студент може знайти цікаву для себе справу, а саме розвиток фізичних здібностей та приймати участь в обласних, регіональних та всеукраїнських змаганнях. Коледж МГУ  пишається своїми спортсменами, які вже є Чемпіонами України та світу, кандидатами в майстри спорту та майстрами спорту.

    Отже, коледж — це місце, де народжується особистість, громадянин, майбутній фахівець, дослідник. Вступ на навчання до нього — це своєрідний шанс почати нову сторінку свого життя, стати іншою, більш дорослою, успішною людиною. І головне — не змарнувати шанс та час!