Курси англійської мови
Курси французької мови
Курси італьянської мови

Курси німецької мови


Курси англійської мови

Англійська мова є мовою міжнародного спілкування і з кожним роком тільки зміцнює свої позиції у всьому світі. Цей безсумнівний факт зумовлює інтерес до англійської мови, сучасної Lingua Franca. Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар’єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Якою б не була ваша мета, англійська мова є невід’ємною складовою в її досягненні. 
Існує безліч шкіл та курсів англійської мови, які пропонують різноманітні варіанти вивчення мови, обіцяють швидкі та вражаючі результати. Нажаль вони зникають так само швидко, як і з’являються. Серед цього розмаїття дуже важливо зробити вірний вибір. Поєднання традицій та новітніх технологій це те, що вигідно вирізняє наші курси з поміж інших. Устатковані лабораторії, мультимедійні проектори та сучасні підручники, все це сприятиме кращому засвоєнню навчального матеріалу. Навчання у міні групах, спілкування у розмовному клубі зробить навчання ефективним та продуктивним. Приєднуйтеся до нашої  багатотисячної англомовної спільноти і успіх не змиють на себе чекати!!!!
Детальна інформація за телефоном 0939701669 - Анастасія, секретар курсів.

Курси французької мови

Перші спеціалізовані курси   «BONJOUR   FRANÇAIS»  – ідеальне місце, щоб почати вивчення французької мови, поринути в красу цієї мови і культури.
«BONJOUR   FRANÇAIS»  – це курси французької мови в Одесі, які використовують найефективніші методики вивчення французької мови як іноземної.
Наша мета – допомогти Вам досягти високого рівня володіння французькою мовою.
Ми приділяємо велику увагу як вивченню  граматики, так і  усній та мовній практиці.
Викладачі курсів «BONJOUR   FRANÇAIS» сприяють  поглибленому розумінню культури спілкування французькою мовою.
Ми навчимо Вас слухати, розуміти,  спілкуватися французькою мовою, дотримуючись усіх правил і норм.
Запис за номером: 0939701669 - Анастасія, секретар курсів.

 

 

Курси італійської мови


Почему так много людей влюбляется в итальянский язык и начинает его изучать?
Подумать только, хотя итальянский язык не является самым распространённым, тысячи людей, услышав его однажды, влюбляются навсегда. Корсика, Швейцария, Мальта, и конечно же сама Италия – вот места где говорят на итальянском. С каждым годом растёт количество людей, желающих не только изучить итальянский, но и овладеть им в совершенстве. Так в чём же причина такой огромной любви?
Итальянский – это сама Италия. Чувственная, трепетная страна. Здесь теряешься во времени и пространстве. Увидев громадные колонны, многочисленные фонтаны, старинные книги происходит смена сознания. Эти незабываемые ощущения нужно пережить каждому самому. Итальянцы народ разговорчивый, но языки других стран и народов учить не спешат, у них ведь есть свой.
Речь итальянцев мелодичная, открытые слоги, множество гласных, слушать этих замечательных темпераментных людей можно бесконечно. Хочется петь романсы, сочинять стихи о любви. И всё это на итальянском. Не зря говорят, итальянский язык – самый красивый язык в мире!
В программе  обучения курса предусмотрены следующие уровни:
- начальный уровень А1-А2   (1-й семестр)
- средний  уровень В1-В2 (2-й семестр)
- продвинутый  уровень С1-С2 (3-й семестр)
- специализация (4-й семестр) Бизнес-курс  
- по желанию - подготовка к сдаче экзамена на получение Международного сертификата о владении итальянским языком.
Лучшие студенты (по окончании 2 семестров) могут участвовать в конкурсе на получение  стипендий от  международных языковых центров и университетов Италии  для прохождения стажировки в языковых центрах (до 1 месяца).
Запись по телефону: 0939701669 - Анастасия, секретарь курсов.

 

Курси німецької мови


           Україна та Німеччина ініціюють питання проведення у 2017 році Року німецької мови в Україні. Про це йшлося на зустрічі міністрів зовнішніх справ Павла Клімкіна та Франка-Вальтера Штайнмайера. Зокрема, сторони зазначили, що німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну.
         Люди, які приходять до Мовної школи Міжнародного гуманітарного університету, це ті, які зрозуміли, що знання німецької мови відкриває більші перспективи. Можливості для розвитку в Німеччині чи Австрії більші, ніж в англомовних країнах. Це і навчання, і програми для професійного стажування, працевлаштування. Для науковців - це більше шансів отримати гранти для своїх досліджень. Багато студентів  їдуть продовжувати освіту в Німеччину, бо там вона безкоштовна і для іноземців, а після закінчення університету можливостей у студентів стає ще більше. 

Мріяли довгий час вивчати чи вдосконалити німецьку, але не знаходили для цього час? Шукали справжніх професійних викладачів, які супроводять Вас від мовного рівня А1 до С1 для успішного складання іспитів та отримання диплому — ми чекаємо на Вас в Мовній школі МГУ! Телефонуй зараз! Детальна інформація за телефоном 0939701669 - Анастасія, секретар курсів.