Шановні колеги! Міжнародний гуманітарний університет проводить чергову Міжнародну мультидисциплінарну конференцію “Чорноморські наукові студії”. До участі запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, практики, аспіранти, магістранти, студенти.

Планується робота за такими секціями:

  1. Нацiональне та мiжнародне право.
  2. Економiка, менеджмент, мiжнароднi економiчнi вiдносини.
  3. Філологія.
  4. Медицина та фармацiя.
  5. Гуманiтарнi та соцiальнi науки. Педагогіка. Культура i мистецтво.

До дня конференції випускається збірник тез доповідей учасників. По бажанню учасники можуть отримати сертифікати. Мови конференції: українська, англійська, російська. Очні учасники отримують матеріали в день проведення конференції при реєстрації. У разі дистанційної участі збірник буде відправлений учаснику на відділення Нової пошти (Україна) або на поштову адресу (зарубіжні учасники), вказану у заявці впродовж чотирнадцяти днів після проведення заходу.

Порядок подання матеріалів. Для участі необхідно надіслати тези з 20 січня до 10 квітня 2020 року (включно) в електронному вигляді у форматі .doc на електронну адресу: conference.mgu@gmail.com. Tема листа – Чорноморські наукові студії. Назва файлу: Прізвище автора_тези.doc). Після підтвердження прийняття матеріалів заповнити заявку учасника та сплатити організаційний внесок (посилання для заповнення заявки та реквізити для оплати висилаються оргкомітетом після прийняття тез).

Увага! Оргкомітет конференції оголошує конкурс. Очним учасникам – авторам найкращих доповідей на конференції після їх обговорення на секційних засіданнях надається можливість безкоштовного розміщення своєї статті за темою доповіді у фаховому збірнику «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету». Серії: «Юриспруденція», «Економіка і менеджмент». А також в мультидисциплінарному збірнику «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету» (Index Copernicus) за іншими напрямами. Статті для безкоштовної публікації будуть відбиратись на конкурсній основі членами редколегій. Планується розмістити по дві безкоштовні статті за кожним напрямом обсягом 8 сторінок кожна.