Факультет лінгвістики та перекладу запрошує всіх бажаючих учнів 10-х класів прийняти участь у роботі "Літньої школи юного перекладача". Реєстрація за посиланням:


Основна мета роботи «Літньої школи юного перекладача» - допомогти слухачам програми оволодіти основними прийомами перекладу з англійської, німецької, французької та китайської мов, а також розвинути мовленнєві навички та вміння.
Програма роботи «Літньої школи юного перекладача» передбачає формування комунікативних і лінгвістичних компетенцій, навичок міжкультурної комунікації, а також включає інтерактивні заняття з практики усного та письмового перекладу.

Підсумки роботи «Літньої школи юного перекладача»

Щорічно на факультеті лінгвістики та перекладу найталановитіші та найактивніші учні 10-х класів м. Одеси проходять інтенсивний курс з перекладу в рамках роботи «Літньої школи юного перекладача». 
Вже третій рік поспіль учні мають можливість познайомитись з історією та культурою країн, мова якої вивчається, а також сучасними перспективами роботи перекладача, дізнатися про основи професійної етики, спробувати себе в перекладі текстів різних жанрів, і по завершенню курсу отримати сертифікат.
Цьогоріч 51 учень навчався на факультеті лінгвістики та перекладу за двома профільними напрямками:

  • Англійська мова
  • Німецька мова

Найголовнішим є те, що під час навчання у «Літній школі юного перекладача» учні визначаються з вибором майбутньої професії, адже саме від цього вибору залежить майбутнє кожної людини.