В 2019 році за ініціативи академіка Ківалова С.В. в Одеському медичному інституті Міжнародного гуманітарного університету створено факультет післядипломної медичної освіти, який проводить підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» і «Фармація». Очолив новостворений факультет проректор з науково-медичної роботи Міжнародного гуманітарного університету професор Полясний В’ячеслав Олексійович.

Підвищення кваліфікації лікарів, яке здійснюється протягом всього періоду роботи лікаря, може здійснюватися на передатестаційних курсах, інтернатурі, клінічній інтернатурі, курсах тематичного вдосконалення тощо. Всі варіанти післядипломної освіти впроваджено в діяльність нового факультету Міжнародного гуманітарного університету.

Основними клінічними базами Університетської клініки є власні бази (2 найсучасніші стоматологічні клініки, власна аптека), а також бази кращих державних та приватних клінік м. Одеси, таких як сучасна багатопрофільна клініка «Odrex», санаторій «Біла акація», 1-а Одеська міська клінічна лікарня та інші лікувальні заклади міста Одеси. З курсантами, які навчаються в Одеському медичному інституті, проводять практичні заняття найкращі викладачі – професори та доценти, які мають значний досвід роботи в медицині, міжнародне визнання та які супроводжують процес навчання сучасним медичним обладнанням. Курсанти мають гідні умови проживання у гуртожитках та готелях Міжнародного гуманітарного університету, приймають участь у наукових семінарах, конференціях, що традиційно проводяться в Одеському медичному інституті.

Також на базі Одеського медичного інституту МГУ проводиться навчання з використанням дистанційного навчання для підтвердження їх професійних компетенцій що надає можливості лікарям підвищувати свою кваліфікацію без відриву від клінічної практики, що особливо важливо для сімейних лікарів та лікарів-стоматологів, що працюють в невеликих містах та селах України.