Новини Університету

В понедельник, 25 января, в девять часов утра в студенческом храме Святой мученицы Татианы на четвертой станции Большого Фонтана Митрополит Одесский и Измаильский Агафангел совершит божественную литургию в День памяти Святой мученицы Татианы. По окончании богослужения в одиннадцать часов всех ожидает праздничный благотворительный обед. Этой традиции уже более 15 лет. В этом году прихожане будут придерживаться уже привычных карантинных мер.

«День Соборности Украины, который мы отмечаем 22 января, – знаменательная дата в украинской истории. Объединению государства послужило подписание Акта Злуки в 1919 году, по которому под флаг единого государства в одну соборную и демократическую державу вошли Украинская Народная Республика и Западно-Украинская Народная Республика. Это произошло 22 января в Киеве на Софиевской площади.

Детальніше...

Міжнародний гуманітарний університет (далі - МГУ) надає можливість здобувачам вищої освіти за другим та третім (PhD) рівнями здобути не лише професійні, але й наукові та мовні компетентності, що дадуть їм змогу самостійно чи спільно з колегами проводити наукові дослідження та оформлювати їх результати у вигляді наукових робіт міжнародного рівня. Саме для цього минулого року в МГУ було створено Центр наукових компетенцій та академічного письма (далі - Центр), який є унікальним для нашої країни структурним підрозділом університету, що має сприяти:

Детальніше...

Не секрет, що стоматологія сьогодні – це одна з бажаніших медичних спеціальностей серед лікарів. Але поряд з цим не кожен, хто здобуває професію стоматолога, потім гарантовано отримує великий попит серед пацієнтів, - як правило, обирають лише найбільш досвідчених та професійних!
А як таким стати?! – Звісно, обрати навчання в Медичному інституті Міжнародного гуманітарного університету та здобути якісну вищу освіту за спеціальністю "Стоматологія"

Детальніше...

ПОРАДА БАТЬКАМ!

Як підготувати дитину до вступних іспитів до коледжу та складання ДПА
Підготовка це дуже важливий етап до вступу. Адже всім нам хочеться зняти зайве навантаження з наших дітей, щоб вони змогли ефективно підготуватись до вступних іспитів до коледжу та ДПА в 9 класі

Детальніше...

«Рождественские святки, продолжающиеся с 7 по 19 января, завершаются сегодня одним из самых великих и важных Православных праздников Крещением Господним или, как его ещё называют, Богоявлением.
Православный мир отмечает его на протяжении многих веков. В основе праздника – евангельская история события земной жизни Иисуса Христа – крещение Сына Божьего Иоанном Предтечей (Крестителем) в водах реки Иордан. Традиционно накануне вечером 18 января освящается вода в храмах, а утром 19

Детальніше...

Шановні лікарі, якщо ви потребуєте підвищення власного професійного рівня, пропонуємо пройти навчання на факультеті післядипломної медичної освіти Міжнародного гуманітарного університету.
Гарантуємо усім слухачам циклів спеціалізації, стажування та тематичного удосконалення отримання сертифікованих знань за наступними лікарськими спеціальностями:

Детальніше...


!!!Увага!!!

Задля участі у безкоштовних тренінгах потрібно зареєструватися за посиланням:
https://forms.gle/v1Wx76yiKsc1WP6W6
Звернiть увагу, для осiб якi у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде ДПА у формі ЗНО з математики.