Меморандум про співпрацю(1)
Меморандум про співпрацю(2)
Угода про співпрацю


«Ярмарка вакансій» в  ІПЕМО  - це зустріч студентів з потенційними роботодавцями!
Інститут права, економіки та міжнародних відносин відбулась зустріч студентів-випускників із потенційними роботодавцями.
Гостями цього заходу стали:
1. Голова Малиновського районного суду м. Одеси
Лічман Леонід Григорович
2. Заступник прокурора Одеської області, старший радник юстиції
Кічук Юрій Володимирович
3. Старший радник юстиції, керівник Одеської місцевої прокуратури
Химченко Олексій Сергійович
4. Начальник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області, полковник поліції
Перчик Олександр Миколайович.
5. Керівник відділу підтримки клієнтів контакт-центру АБ «Південний»
Білецька Ірина.
6. Заступник генерального директора ПАТ «Одеський завод поршневих кілець».
Крижановський Вячеслав Юрієвич.
7. Член-кореспондент Української екологічної академії наук України, завідувач відділу соціально-економічного розвитку приморських районів Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України,
д.е.н., професор Осіпов Валерій Миколайович (+2 гостя).
8. Радник митної служби І рангу, старший державний інспектор Одеської митниці ДФС,
к.е.н., доцент Запорожець Олена Федорівна.
9. Начальник прес-служби Управління патрульної поліції в Одеській області
Марченко Ала.
10. Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг
Ковач Вікторія Петрівна
11. Старший інспектор з ОД рекрутингу ВКЗ УПП в Одеській області ВПП
капітан поліції Шлікар Ірина Валеріївна.
12. Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в Одеській області
Гринчук Назарій Володимирович.
Прагнучи розширити свої робочі місця, представники різних компаній, приватних та державних установ запросили на роботу ініціативних студентів із розвиненими комунікаційними навичками, які завершують своє навчання в бакалавріаті.
Під час зустрічі представники установ наголосили, що
після бакалавріату можна відразу влаштуватися на роботу, але магістратура необхідна людині для того, щоб у неї було право займати керівні посади. Для людей з дипломом магістра професійний ріст буде швидким, навіть за умови високої конкуренції. Магістратура значно підвищує шанси на працевлаштування за фахом.
Регулярні зустрічі роботодавців зі студентами ІПЕМО - це реальний шанс уже під час навчання на старших курсах набути досвід практичної діяльності, що дозволяє їм упевнено дивитись в майбутнє.Практика для студентів Інституту права, економіки та міжнародних відносин

Впровадження сучасних методик і технологій навчання є важливим завданням кожного навчального закладу. У сфері сучасної економічної вищої освіти важливе значення має посилення практичної підготовки студентів і формування у них навичок прийняття управлінських рішень.
Навчальна, виробнича та переддипломна практики студентів інституту права, економіки та міжнародних відносин   проходить більше ніж на двадцяти  підприємствах та установах м. Одеси, серед яких можна визначити такі як: департамент внутрішньої політики Одеської міської ради,  департамент культури та туризму Одеської міської ради, Одеська митниця ДФС України, ТОВ «Булгар-травел-тур», ПАТ «Одеський завод поршневих кілець», ТОВ «Моцарт готель груп», ТОВ «ОПАЛ-ІНВЕСТ», ТОВ «Інвац», ТОВ «П.А.І.Р.», Союз роботодавців України та інші.
Під час практики студенти виконують реальні функціональні обов’язки фахівців  на підприємстві та мають змогу ознайомитись зі специфікою роботи у різних економічних відділах реального підприємства, працюючи з одним і тим же масивом даних, та побачити вплив рішень, прийнятих в одному відділі, на роботу інших відділів.
За період проходження практики студентам  надається  можливість ознайомитись із нормативно-правовими документами, а також провести економічні розрахунки на основі реальних статистичних даних.
Базами практики наших студентів також стали філії відомих банків ПАТ КБ «Південний», АТ КБ «Приватбанк», АТ «ОТП Банк»,  де студенти освоїли специфіку банківських операцій, навчились оформлювати відповідні документи, видавати картки та кредити.  Комунікації – одна з важливих складових роботи банківських працівників, а тому студенти ІПЕМО набули практичних навичок у спілкуванні з різноманітними людьми, вирішенні кризових задач та конфліктних ситуацій.
Отже, під час практики студенти-економісти набули нових професійних навичок та фахових умінь. Отримані в реальних умовах знання стануть міцним фундаментом для розвитку їхніх професійних можливостей та забезпечать конкурентоспроможність на ринку праці.