Соглашение о сотрудничестве с Варшавским университетом
Стажування студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» за кордоном
Отримати унікальний ДОСВІД РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ - мрія багатьох молодих людей. Інститут права, економіки та міжнародних відносин надає своїм студентам можливість перевірити свої навички і знання, беручи участь у літньому стажуванні в найкращих готелях Болгарії (MPM Hotels, SOL Hotels, Melia Hotels, FPI Hotels, HVD Hotels), Іспанії, Португалії, а також готелях Туреччини і Кіпру. У цій ситуації стажування для студентів за кордоном безкоштовно - доступний шанс наблизитися до стандартів світового рівня. Такий досвід високо цінується роботодавцем і дає можливість для випускників знайти престижну роботу відразу ж після закінчення університету. Оплачувані стажування за кордоном для студентів - це ще і спосіб поліпшити фінансове становище.
Студентки Інституту права, економіки та міжнародних відносин Чепой Анастасія, Каштанова Анастасія, Коржовська Антоніна, Завальнюк Віола і Грабовенко Євгена проходили літнє стажування в п'ятизіркових готелях Туреччини та Кіпру завдяки нашому партнеру - турецькій фірмі з працевлаштування ASA Group.
Для наших студентів проживання та харчування під час проходження програми - безкоштовне, а сама робота оплачується відповідно до контракту, який підписується безпосередньо з роботодавцем.
За час цього стажування наші студенти набули досвіду в готельно-ресторанному бізнесі, підвищили рівень знання англійської мови, придбали нові знайомства і просто цікаво провели літню пору.
6-8 листопада 2019 року представник спеціальності "Міжнародне право" Никита Ольшак прийняв участь у Міжнародному інформаційному тижні Еразмус+ в Україні, під час якого отримав інформацію про конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра, а також про викладання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Joint Master Degrees) протягом 3-ох міс. в університетах-партнерах обраної магістерської програми країн-членів Програми Еразмус+.
Майстер-клас від школи англійської мови - Campus
5 листопада на базі Міжнародного гуманітарного університету пройшов майстер-клас від школи англійської мови - Campus. Відбувся даний захід за підтримки Інституту Права, економіки та міжнародних відносин спільно зі Студентською радою МГУ. Campus - це Кембриджські методики викладання матеріалу, молоді та креативні викладачі. Студенти змогли відразу застосувати отримані знання на практиці, адже тема була присвячена подорожам та рідному місту.
В черговий раз студенти переконались, наскільки важливо знати англійську мову в сучасному світі, адже - це ключ до успіху. Володіючи англійською мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.
Практика для студентів Інституту права, економіки та міжнародних відносин
Впровадження сучасних методик і технологій навчання є важливим завданням кожного навчального закладу. У сфері сучасної економічної вищої освіти важливе значення має посилення практичної підготовки студентів і формування у них навичок прийняття управлінських рішень.
Навчальна, виробнича та переддипломна практики студентів інституту права, економіки та міжнародних відносин проходить більше ніж на двадцяти підприємствах та установах м. Одеси, серед яких можна визначити такі як: департамент внутрішньої політики Одеської міської ради, департамент культури та туризму Одеської міської ради, Одеська митниця ДФС України, ТОВ «Булгар-травел-тур», ПАТ «Одеський завод поршневих кілець», ТОВ «Моцарт готель груп», ТОВ «ОПАЛ-ІНВЕСТ», ТОВ «Інвац», ТОВ «П.А.І.Р.», Союз роботодавців України та інші.
Під час практики студенти виконують реальні функціональні обов’язки фахівців на підприємстві та мають змогу ознайомитись зі специфікою роботи у різних економічних відділах реального підприємства, працюючи з одним і тим же масивом даних, та побачити вплив рішень, прийнятих в одному відділі, на роботу інших відділів.
За період проходження практики студентам надається можливість ознайомитись із нормативно-правовими документами, а також провести економічні розрахунки на основі реальних статистичних даних.
Базами практики наших студентів також стали філії відомих банків ПАТ КБ «Південний», АТ КБ «Приватбанк», АТ «ОТП Банк», де студенти освоїли специфіку банківських операцій, навчились оформлювати відповідні документи, видавати картки та кредити. Комунікації – одна з важливих складових роботи банківських працівників, а тому студенти ІПЕМО набули практичних навичок у спілкуванні з різноманітними людьми, вирішенні кризових задач та конфліктних ситуацій.
Отже, під час практики студенти-економісти набули нових професійних навичок та фахових умінь. Отримані в реальних умовах знання стануть міцним фундаментом для розвитку їхніх професійних можливостей та забезпечать конкурентоспроможність на ринку праці.
Назо Юліана студентка 2 курсу пройшла навчання з проектного менеджменту та фінансової грамотності
12-13 жовтня Назо Юліана, студентка 2 курсу магістратури спеціальності "ПТБД" Інституту права, економіки та міжнародних відносин пройшла навчання з проектного менеджменту та фінансової грамотності. В сучасному світі важлива не просто якісна освіта, а вміння використовувати усі свої навички цілком, тобто балансування ресурсами та часом, підготовка, мотивація, створення чіткого плану досягнення стратегічних цілей.
Курси проектного менеджменту та фінансової грамотності відбулись за підтримки Одеської міської ради, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Молодіжної ради при Одеському міському голові. Основами проектного менеджменту сьогодні має володіти кожен лідер, бо проектування та досягнення певного результату залежить саме від якісно продуманого плану дій.
Назо Юліана мала змогу прийняти участь у Національному студентському форумі
Студентка магістратури Інституту права, економіки та міжнародних відносин, Назо Юліана, мала змогу прийняти участь у Національному студентському форумі в якості Голови Студентського самоврядування МГУ у місті Києві з 22-24 грудня. Форум був організований за підтримки Міністерства освіти і науки України, та Київському молодіжному центру. Дані заходи корисні тим, що спрямовані на підвищення комунікації між вузами України, обміном досвідом та корисних практик, які функціонують в університетах.
Студенти факультету економіки та менеджменту прийняли участь у конференції за міжнародною участю
27 квітня 2017 року відбулася XVІІІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології» на базі Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України.
Участь у конференції взяли 165 студентів з України, а також Білорусі, Румунії, Польщі, Німеччини. Почесним гостем заходу стала завідувач відділу організації фундаментальних досліджень у галузі природничих і технічних наук Державного фонду фундаментальних досліджень Міністерства освіти і науки України, керівник національного контактного пункту «Європейська рада досліджень» програми «Горизонт – 2020» Валентина Борисівна Андрущенко.
Студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" Міжнародного гуманітарного університету також стали учасниками конференції, підготувавши доповіді під керівництвом к.е.н., доцента кафедри економіки і міжнародних економічних відносин Нестерової К.С.